pomoć

pišite nam

Partizan savladao Hajduk u Kuli u 10. kolu Meridijan Superlige

Težak pogodak Odite

Teren je bio težak, protivnik je bio težak, pa pobeda zbog toga dobija na težini, rekao je Miodrag Ješić

Psihoterapeut Vladimir Milošević nije sastavio ni nedelju dana u Partizanu, a "crno-beli" su odmah zabeležili trijumf u gostima i to pogotkom napadača Obiore Odite: Hajduk - Partizan 0:1. U tvrdoj i nezanimljivoj utakmici, u kojoj su se Kuljani branili i konstantno pravili pritisak na sredini terena, Partizan je imao jalovu inicijativu bez mnogo pravih šansi, ali je konačno jednu iskoristio Odita u 67. minutu.

Posle centaršuta Marka Lomića Nigerijac je proturio loptu ispod golmana Đuričića za konačan rezultat, mada je Hajduk u nastavku imao odličnu priliku preko Vasiljevića i u nekoliko navrata ozbiljno pripretio. Partizan nije briljirao, ali je rezultatski cilj ispunjen, a prekinuta su i dva "crna" niza: Posle više od dva meseca, konačno je ostvarena pobeda u gostima i najzad je jedan napadač postigao pogodak.

Trener Miodrag Ješić je posle meča rekao:
- Teren je bio težak, protivnik je bio težak, pa pobeda zbog toga dobija na težini. Znali smo da će meč biti odlučen jednim golom, a posrećilo nam se da to budemo mi. Najteže gostovanje je prošlo, ali Partizan mora i može bolje od ovakve igre - zaključio je Ješić.

V. Jovanović

Golman reprezentacije Srbije i Nanta Vladimir Stojković preskočio i duel sa Nansijem
Legendarni Pele dodeljuje pehar pobedniku VN Brazila (19, B92)