[an error occurred while processing this directive]  

[an error occurred while processing this directive]  

I n t e r n e t   i z d a n j e
Petak, 25. 6. 2004.

 
 
[an error occurred while processing this directive]

vesti dana

arhiva

vaša pisma

istorijat

redakcija

kontakt

pomoć

pišite nam


Foto

Nije terorista:
Vlado Šćepanović

Organizatori Olimpijskih igara odobrili zahtev našoj reprezentaciji

Šćepanović može

da igra u Atini

Rukovodstvo naše košarkaške reprezentacije dobilo je dozvolu da na spisak kandidata za ekipu koja će predstavljati SCG na Olimpijskim igrama doda ime Vlade Šćepanovića.

Junak nedavno završenog plej-ofa Super lige nije bio na prvobitnom spisku od 40 kandidata koji je selektor plavih Željko Obradović pre tri meseca poslao u Atinu. Organizatori OI zahtevali su tada, na insistiranje Olimpijskog komiteta SAD koji je tražio da se svaki učesnik Igara detaljno proveri zbog straha od mogućih terorističkih napada, da Olimpijski komitet SCG dostavi najširi mogući spisak, kako bi sve provere mogle da budu odrađene na vreme. Na tom spisku nije bilo Vlade Šćepanovića, koji tek što se bio oporavio od teške povrede leđa.

Kosta u mladoj

Kosta Perović je prekomandovan u mladu reprezentaciju, potvrđeno je juče na sastanku dva selektora, Stevana Karadžića i Željka Obradovića.

U međuvremenu, Šćepanović je potpisao za Partizan i - celu Super ligu odigrao bolje nego što je iko mogao da pretpostavi. Kao najzaslužniji za treću uzastopnu titulu crno-belih, nije promakao stručnom štabu našeg nacionalnog tima, koji je odmah pokrenuo akciju proširivanja spiska Šćepanovićevim imenom. Juče je iz Atine stigle potvrda da Vlado može da učestvuje na Olimpijskim igrama.

Pored iskusnog igrača u vrhunskoj formi, reprezentacija u Šćepanoviću, koji će se pojaviti na početku priprema plavih u nedelju u beogradskom hotelu "Interkontinental", dobija i, pored Saše Pavlovića, još jednog izrazitog beka šutera (Vujanić, Rakočević, Avdalović i Jeretin su prvenstveno plejmejkeri), što može da bude spasonosno u situaciji u kojoj je reprezentacija suočena sa neplaniranom otkazima. Pogotovu što su šanse da se Predrag Stojaković pojavi na početku priprema sve manje, saopštavaju nezvanični izvori.

M. Zarković


vesti po rubrikama

^sport

15:45h

Sportski direktor KK Partizan Mobtel, Dragan Todorić: Ne vidim naš interes u Jadranskoj ligi

15:55h

Danilo Mitrović: Partizan će proći isto kao i Cibona

16:10h

Živorad Anćelković: Partizan je ok

16:20h

Dejan Milojević definitivno među crno-belima

16:25h

Organizatori Olimpijskih igara odobrili zahtev našoj reprezentaciji

16:30h

Već proslavljeno rame Milana Gurovića na pripreme plavih stiže obogaćeno

16:45h

Danas plavi odbojkaši protiv Italije: Poslastica u Veroni

16:55h

Plavi vaterpolisti oslabljeni na Jenkije

17:10h

Dragan Ćirić i Nebojša Marinković pojačali Partizan

17:20h

Danas u Nionu žreb za Ligu šampiona

17:25h

Najezda potomaka Helena na Portugaliju za današnji meč četvrtfinala EP

17:35h

Vicešampion sveta ispao u prvom krugu Euro 2004.

17:40h

Trapatoni: Azuri su kao bolidi Formule 1

17:45h

Petković pravi spisak za Kirin kup

23:25h

Posle boljeg izvođenja jedanaesteraca Portugalci savladali Engleze

23:40h

Vimbldon: Zimonjić u drugom kolu
   


     


FastCounter by LinkExchange