pomoć

pišite nam

Čelzi osvojio bodove protiv Evertona na "Gudison parku"

Drogba pojeo "karamele"

Čelzi je igrao slabo, neubedljivo i tromo... Ali, dovoljno da se savlada borbeni Everton (3:2), koji je u dva navrata imao minimalnu prednost. Poveli su domaći golom Arete iz penala, ali je u drugom poluvremenu "plavce" probudio Mihael Balak, fantastičnim golom iz slobodnog udarca.

Kada je Jobo postigao gol za "karamele", svi su pomislili da će Čelzi doživeti treći poraz, međutim, tada na scenu stupaju fudbalski majstori. Prvo je Frenk Lampard u 81. minutu "projektilom" savladao golmana domaćina, a bodove iz Liverpula za južni deo Londona odneo je Didije Drogba. Reprezentativac Obale Slonovače je u 87. minutu iz okreta šutirao sa više od 30 metara i pogodio cilj, ostavljavući bez daha ljubitelje fudbala širom sveta. Ovaj pogodak dugo će se vrteti na TV...