pomoć

pišite nam

Naš reprezentativac u Sijetlu postigao dva gola za Čelzi protiv Seltika

Kežman osvaja Ameriku

Nekadašnji golgeter PSV u igru ušao u drugom poluvremenu i uspeo dva puta da matira Hedmana

Reprezentativac Srbije i Crne Gore Mateja Kežman postigao je dva gola u pobedi svog novog kluba Čelsija nad Seltikom u prvoj utakmici u okviru takmičenja pod nazivom "The Champions World Series". Utakmica u Sijetlu završena je pobedom Abramovičevog tima - 4:2.

Ejdur Gudjonsen asistirao je Kežmanu za prvi gol u 53. minutu, kada mu je kratkim volejom dodao loptu. Centarfor "plavih" je drugi pogodak postigao u 84. minutu, kada je pobegao svom čuvaru i savladao Magnusa Hedmana.

Kežman je u igru ušao na početku drugog poluvremena, a posle 45 minuta bilo je 1:1. Tim iz Londona poveo je u 22. minutu, golom Smertina, a Seltik do izjednačenja došao pet minuta kasnije, strelac je bio Biti.

U nastavku je Čelsiju prednost doneo Gudjonsen u 50. minutu, da bi Kežman povećao vođstvo "plavih" na 3:1. Raspoloženi Biti ponovo se oglasio za 3:2, ali nije mu ostao dužan ni naš internacionalac koji je još jednom zatresao mrežu.

Klub sa "Stemford Bridža" i Seltik odigrali su prvu od jedanaest utakmica koje će evropski velikani (Mančester junajted, Čelsi, Liverpul, Seltik, Bajern, Milan, Roma, Porto i Galatasaraj) odigrati do 3. avgusta u okviru američke turneje.

Čelsi je igrao bez najnovijih pojačanja, Didijea Drogbe i Tijaga Mendeza, koji nisu registrovani za ovo takmičenje. Druga utakmica "Serije" igra se u nedelju uveče u Čikagu. U ponedeljak u Ist Hartfordu, igraju Liverpul i Seltik.

15:15h

Kežman postigao dva gola za Čelzi protiv Seltika

15:25h

Fernando Morijentes rešen da se izbori za mesto u Real Madridu

15:40h

Košarkaška reprezentacija SCG izgubila od Španije u finalu turnira u Palma de Majorci

15:50h

U redovima OFK Beograda mobilno stanje pred dolazak slavnog madridskog Atletika

16:05h

Nikola Malbaša potpisuje za rusku ekipu Terek

16:15h

Trka za Veliku nagradu Nemačke na stazi u Hokenhajmu završena očekivanim trijumfom domaćeg vozača