STRELCI: Pjanović u 32, M. Dudić u 62, Mrđa u 86.
ŽUTI KARTONI: Gvozdenović, B. Bošković (Crvena zvezda), I. Bošković (Sutjeska).

CRVENA ZVEZDA: Ranđelović -, Marković 7, Mladenović 7, M. Dudić 7,5, Bratić 7, Kovačević 7,5, Gvozdenović 7,5, Miloanović 7 (od 87. Janković -), B. Bošković 6,5 (od 46. Vitakić 7), Mrđa 7 (od 83. Bogavac -), Pjanović 8.
SUTJESKA: Banović 6,5, Stojković - (od 21. Dževerdanović 6), Pucaković 5,5, Miković 5,5, Ćosić 5,5, Damjanović 6, Milošević 6, Jeknić 6 (od 53. Đukić 5,5), Nafaš 6, Radoljić 6, I. Bošković 6 (od 64. Nikezić 5,5).
IGRAČ UTAKMICE: Mihajo Pjanović (Crvena zvezda).

Posle neočekivane nervoze u uvodnim minutima meča, fudbaleri Crvene zvezde uspostavili su kontrolu po celom terenu i, izgrađenim napadima na gol gostiju iz Nikšića, ostvarili ubedljivu pobedu nad Sutjeskom rezultatom 3:0 (1:0).

U desetom minutu odlična akcija crveno-belih potekla je od Pjanovića, preko Boškovića, koji idealno upošljava Mrđu, ali prva stoprocentna šansa za domaću ekipu ipak nije iskorišćena.

Ono što je propustio Mrđa, u 32. minutu nadoknadio je izuzetno raspoloženi Pjanović, posle centaršuta kapitena Gvozdenovića sa desne strane, i sa minimalnim vođstvom Zvezde otišlo se na odmor.

Od sjajnog napadačkog tandema Sutjeske Bošković-Radonjić nismo videli ništa, zahvaljujući štoperima Crvene zvezde Milanu Dudiću i Vidaku Bratiću.

U drugom delu igre, Crvena zvezda je najpre duplirala prednost, kada je na centaršut Markovića, u šesnaestercu gostiju najviše skočio Milan Dudić i glavom plasirao loptu u mrežu gostiju.
Nikšićane je dokrajčio mladi Mrđa, u 76. minutu.