SNAGA

Majstor na biciklu još jednom oduševio fudbalske navijače

Bogdanović za sva vremena

Sartid je ponovo na "svom" mestu, iza Partizana, Crvene zvezde i Obilića. Uz rame vodećem tercetu Smederevcima je prijatno, ali njihove ambicije se tu ne zadovoljavaju.
- Sartid zaista ima moćan tim - hvali "oklopnike" Miloljub Ostojić posle poraza svojih izabranika u duelu sa ekipom Jovice Škora. - Znaju šta hoće, organizovani su, čvrsti.

Izjava za primer, kako treba primiti neuspeh iako Zemunci imaju za čim da žale. Lopta je veći deo meča bila u njihovom posedu, a pri rezultatu 1:0 za goste Radosavljević je igrao rukom u šesnaestercu, ali se pištaljka nije čula...
- Čestitam Zemunu na korektnoj igri - odgovara Jovica Škoro, ističući učinak kapitena Gorana Bogdanovića. - Goran je bio briljantan. Njegov gol u petom minutu odlučio je utakmicu!

Šou je bio kompletan: prvo "bicikl", pa dupli pas, a zatim udarac iz kolena, u dijagonalni gornji ćošak uz takav efe da je Topalović zajedno sa loptom upao u mrežu. Aplauz, još jedan, ko zna koji ove sezone, za Bogdanovića majstora...

I. P.

15:05h

Danijel Ljuboja, od ratnog izbeglice do fudbalske zvezde Strazbura

15:11h Crvena zvezda se probudila iz košmara, Lerinc poručuje: Živi smo!
15:20h Ivić uveren da će Partizan i pored svih nedaća ostati na čelu tabele
15:34h Ostojić: Sartid ima moćan tim, Bogdanović briljantan
15:46h Poraz Budućnosti u Podgorici obeležio 7. kolo Juba lige
15:59h Skandal u Lisabonu: Meč 4. kola Lige šampiona Sporting-Lovćen prekinut u petom minutu
16:03h Zakazalo i obezbeđenje u Lisabonu; Kapisoda: Tri uboda nožem!