GLAS JAVNOSTI  

Izdaje NIP „GLAS” a.d.
„GLAS JAVNOSTI“ d.d.

Vlajkovićeva br. 8, Beograd, Jugoslavija

 

I n t e r n e t   i z d a n j e

Subota, 23. februar 2002.

 
 

Glas javnosti 24 sata sa Vama... najnovije vesti iz zemlje i sveta...

vesti dana

arhiva

vaša pisma

istorijat

redakcija

kontakt

pomoć

pišite nam


Links

Srpsko nasleđe

Glas nedelje

SINA

SNAGA

Posle teške saobraćajne nesreće na mostu preko Dunava kod Beške

Poznata imena troje poginulih

U kamionu pronađena dokumenta na ime Radojka Akšanovića (46) iz Bresnice, a u „fići" su nađene isprave s imenima Dušana Tomanovića (48) iz Ćelija i Milorada Sandića (43) iz Bezdana

NOVI SAD - U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u petak oko 19 časova dogodila na beščanskom prekodunavskom mostu na autoputu Novi Sad - Beograd, život su izgubila tri lica.

Poginuli su vozač kamiona, kao i oba putnika u „fići". U kamionu su pronađena dokumenta na ime Radojka Akšanovića (46) iz Bresnice, dok su u „fići" nađene isprave s imenima Dušana Tomanovića (48) iz Ćelija i Milorada Sandića (43) iz Bezdana.
Do nesreće je došlo kada je „fića" VA 828-35, koji je išao iz pravca Beograda, na mostu nepropisno obilazeći kolonu, uleteo u tzv. „makaze" i naleteo na autobus HN 150-14, koji je dolazio iz suprotnog pravca.

Autobus je udario u kamion sa prikolicom ČA 180-09, koji se zaneo, probio ogradu i sleteo u provaliju duboku pedesetak metara. Kamion je pao svega tridesetak metara od jednog pecaroškog kampa na levoj obali Dunava, dok je prikolica ostala da visi na ivici mosta. Od siline udara u autobus „fića" je odleteo na desnu stranu kolovoza, gde je na njega naleteo „golf" bosanske registracije 548-K-306. U autobusu i „golfu", srećom, niko nije povređen.

M. S.


vesti po rubrikama

Error processing SSI file


     


FastCounter by LinkExchange