GLAS JAVNOSTI  

Izdaje NIP „GLAS” a.d.
„GLAS JAVNOSTI“ d.d.

Vlajkovićeva br. 8, Beograd, Jugoslavija

 

I n t e r n e t   i z d a n j e

Utorak, 22. avgust 2000.

 
 

Glas javnosti 24 sata sa Vama... najnovije vesti iz zemlje i sveta...

Glavni meni:
 -vesti dana
 -arhiva
 -vaša pisma
 -istorijat
 -redakcija
 -kontakt Kako da koristim ovaj sajt? Pošaljite nam pismo... Vesti dana Arhiva Vaša pisma Istorijat našeg lista Redakcija Stupite u kontakt sa nama


Links

Srpsko nasleđe

Glas nedelje

SINA

SNAGA

21. Aug 2000 14:20 (GMT+01:00)

Trener Crvene zvezde ima samo jednu dilemu pred utakmicu protiv ukrajinskog Dinama u sredu

Muslinova tajna

Odsustvo trenera Lobanovskog je prednost, ali ne mogu da se radujem zbog bolesti kolege

Slavoljub Muslin je složio kockice. Da li je spreman da javnosti otkrije crveno-beli mozaik?
- Ne još. Tim je u glavi, sa jednom dilemom. Neka ostane tajna o kome se radi - kaže trener Crvene zvezde.

Jedno je jasno, ekipom će sa terena komandovati Goran Bunjevčević.

Ukrajina na nogama
Ukrajinci u utorak stižu u Beograd, praćeni ogromnim brojem predstavnika "sedme sile". Naime, u pratnji Dinama biće čak 47 novinara! Očigledno, interesovanje u Kijevu je ogromno, a već danima su stranice svih dnevnih listova pune napisa o sutrašnjoj utakmici.

Dobar gost
Kao gost, Dinamo je mogao da bira termin poslednjeg treninga. I, Kijevljani su izabrali - na teren "Marakane" istrčaće danas od 18 časova, jer su u stručnom štabu procenili da im je značajniji odmor od treninga u vreme meča.
- I nama odgovara takva odluka, pošto ćemo mi poslednje pripreme pred susret obaviti baš u terminu meča. Dakle, Dinamo od 18, a mi od 20 časova - zadovoljno je konstatovao Muslin.

"Zapad" 100 maraka
Karata više nema! Tačnije, ostavljen je još jedan mali kontigent koji će se na blagajnama pojaviti na dan utakmice, ali sudeći prema navali navijači crveno-belih koji računaju da će do zlata vredne ulaznice ipak doći bolje da pronađu preprodavca... A, njih bar ima. Doduše, vrlo su obazrivi, karte zbog straha od policije ne drže kod sebe, već kod prijatelja koji čeka u kolima ili iza ćoška... Cena za "zapad" je vrtoglava - 100 dm.

- Očekujemo veliku utakmicu. Dinamo iz Kijeva godinama u Evropi beleži značajne rezultate i pred nama je izuzetno težak posao - ističe Bunjevčević. - Liga šampiona je izazov generacije, verujem da ćemo imati snage i pameti da ostvarimo uspeh.

Tako razmišlja i iskusni Srđan Bajčetić.
- Uz podršku sa tribina možemo da eliminišemo Ukrajince - ističe vezist šampiona, dok Dejan Ilić dodaje. - Nema potrebe da se zalećemo i ostavljamo gostima mnogo prostora. Put do pobede mora da gradimo strpljivo.

Svog rivala crveno-beli su još jednom snimili.
- Gledali smo kasetu sa utakmicom Dinamo - CSKA 1:0. Mislim da Kijevljani nemaju čime da nas iznenade. Ni u tehničkom ni u taktičkom smislu - objašnjava Slavoljub Muslin.

Jedno iznenađenje je, ipak, spremno. Legendarni trener Ukrajinaca, Valerij Lobanovski, zbog bolesti neće ni doći u Beograd!
- Čuo sam za tu mogućnost. To, zaista, može predstavljati našu prednost, međutim ne mogu da se radujem zbog bolesti kolege i o tome neću da razmišljam - zaključio je Muslin.

I. P.


vesti po rubrikama

^sport

14:20h Muslin: Tim je u glavi, sa jednom dilemom
14:25h Milošević hvali Lazetića, Đorđevića i Sakića, ali i selektora Petkovića
14:35h Kežman mesec dana van terena zbog povrede
14:45h Perica Ognjenović prihvatio razgovor sa Sportingom
14:40h Plavi košarkaši ne žale zbog neuspeha u finalu turnira u Rozetu
14:55h Odjeci pojedinačnog šampionata Jugoslavije u atletici
     


     


FastCounter by LinkExchange